Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Konkurs "Ja i Karpaty" - zmiana terminu składania prac

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska informuje,

 

że wydłużeniu ulega termin składania prac w związku z ogłoszonym KONKURSEM „Ja i Karpaty”. 

 

Prace należy nadsyłać do 21 kwietnia 2017.

 

Przypominamy przy tym, że:

 

1.    Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników podróży oraz Karpat, zaś jego celem jest promocja oraz ukazanie piękna i unikatowego charakteru  Karpat.

2.    Konkurs polega na opisaniu krótkiej historii związanej z Karpatami „Moja historia związana z Karpatami” lub przesłania najciekawszego/ najbardziej oryginalnego lub najzabawniejszego zdjęcia z Karpat z opisem miejsca, którego dotyczy.

3.    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy:   wraz z oświadczeniami uczestników stanowiącymi załączniki regulaminu konkursu.

4.    Wzięcie udziału w Konkursie oznacza akceptację postanowień Regulaminu, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie  danych osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2015r. poz.2135 z późn. zm.)

5.    Więcej szczegółów konkursu dostępnych jest w załączonym regulaminie.

 
lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: