Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kurs języka angielskiego - ANGIELSKI W TURYSTYCE - zmiana terminu zgłoszeń

 

Informujemy, że wydłużeniu uległ termin zgłaszania udziału w kursie języka angielskiego -  ANGIELSKI W TURYSTYCE. Nowy termin zgłoszeń - do dnia 17.07.2017r.

 

Kurs jest stworzony z myślą o osobach, które zajmują się lub zamierzają zająć się zawodowo turystyką, których celem jest efektywna komunikacja w języku angielskim w relacjach zawodowych w sektorze turystycznym. Kursant podczas zajęć będzie miał możliwość rozwinięcia swoich kompetencji językowych i jednocześnie nauczy się posługiwać językiem specjalistycznym. Nauka naturalnego reagowania i radzenia sobie w sytuacjach typowych przy obsłudze ruchu turystycznego będzie odbywać się będzie przy pomocy scen sytuacyjnych, takich jak: obsługa gościa hotelowego (indywidualnego, grupowego, biznesowego) oraz w organizacji i obsłudze ruchu turystycznego, zarówno wyjazdowego jak i przyjazdowego. Uczestnicy kursu zostaną zapoznani z podstawami wiedzy o istotnych różnicach kulturowych mających wpływ na kształtowanie kontaktów międzynarodowych oraz w procesie komunikacji interpersonalnej.

 

  • Termin kursu: od lipiec (II połowa) do końca września 2017 r.
  • Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych (w tym 3 godziny z Native Speakerem). Godzina lekcyjna - 45 minut. 4 godziny w tygodniu.
  • Liczba uczestników: 1 grupa po 10 osób – studenci studiów wyższych z profilem turystyka/hotelarstwo, uczniowie szkół średnich o profilu związanym z turystyką.
  • Poziom kursu: B2
  • Każdy uczestnik kursu otrzyma podręcznik (na czas trwania kursu) i komplet ćwiczeń najpóźniej na drugich zajęciach
  • Zajęcia będą odbywać się na terenie Miasta Rzeszów
  • Po zakończeniu kursu każdy uczestnik kursu utrzyma certyfikat ukończenia kursu.

 

Szczegóły można uzyskać w biurze Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, III piętro pokój nr 4                                                                                                   

+48 17 857 63 69 wew.25                                      

www.karpacki.pl

 

Osoby do kontaktu:

Agnieszka Zańczak    

Oksana Petrynych 

 

ZAPRASZAMY!

 

Kurs realizowany jest w ramach projektu "Carpathia education" Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, którego celem jest poprawa jakości transgranicznej edukacji poprzez rozbudowę oferty szkoleniowej dostosowanej do rynku pracy i wykorzystującej zasoby pogranicza.

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: