Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Nowy numeru magazynu "Europrojekty.PL/Euroregiony-Polska"

Zachęcamy do lektury kolejnego numeru magazynu "Europrojekty.PL/Euroregiony-Polska" w którym między innymi artykuł Dawida Laska - Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska o zmieniającej się roli euroregionów w Polsce oraz doświadczeniach ze współpracy z partnerami szwajcarskimi - i to nie tylko w kontekście projektów realizowanych przez Euroregion Karpacki.

 

http://europrojekty-pl.pl/116_most.html

 

 

............................

"Europrojekty.PL/Euroregiony-Polska" to najstarsze w Polsce czasopismo poświęconego akcesji i członkostwu naszego kraju w UE – od 2001 roku.
Dociera poprzez wysyłkę pocztową egzemplarzy do szefów 700 instytucji otoczenia biznesowego, prezydentów i burmistrzów 300 największych polskich miast, wójtów 950 największych gmin miejskich i wiejskich, członków prezydiów i szefów komisji Sejmu i Senatu, ministrów, szefów urzędów centralnych i agencji rządowych, prezesów 300 największych firm z listy „500” tygodnika „Polityka”, 50 rektorów najlepszych polskich uczelni wyższych i szefów ważących instytutów i placówek b+r i 16 polskich euroregionów.

Periodyk ma profil na Facebooku: Europrojekty-PL.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: