Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Relacja z ostatniego szkolenia w Rzeszowie

W dniu 29 września br. w Rzeszowie odbyło się ostatnie ze szkoleń w ramach modułu ogólnego przygotowującego potencjalnych wnioskodawców do złożenia mikroprojektów w Programie Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

 

Szkolenie dotyczyło m.in.

 

  • podstawowych informacji związanych z realizacją mikroprojektów
  • kwalifikowalności wydatków i budżetu
  • działań promocyjno - informacyjnych
  • pomocy de minimis i dostępności w mikroprojektach
  • oceny i wyboru mikroprojektów.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniach. Poniżej znajdziecie Państwo prezentacje ze szkolenia. Życzymy wszystkim powodzenia w realizacji mikroprojektów, które mamy nadzieję przyczynią się do ochrony i rozwoju dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego polsko-słowackiego pogranicza!

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: