Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na szkolenia MODUŁ WARSZTATOWY

W związku z trwającym II naborem na mikroprojekty oś 1, Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska zaprasza na szkolenia typu II - MODUŁ WARSZTATOWY, które obejmują przygotowanie mikroprojektu w Programie Interreg V-A Polska - Słowacja. Spotkania będą miały charakter warsztatowy podczas których uczestnicy pracować będą na udostępnionych im komputerach wypełniając wniosek o dofinansowanie za pomocą Generatora wniosków i rozliczeń. Szkolenie ma na celu zapoznanie się ze specyfiką  i funkcjonalnościami Generatora oraz uzyskanie wiedzy w zakresie poprawnego przygotowania wniosku, zgodnego z założeniami i oczekiwaniami Programu.

 

Szkolenia odbędą się w dniach 24 i 26 października br. w Rzeszowie

w Podkarpackim Ośrodku Szkoleniowo-Doradczym Sp. z o.o., ul. Rejtana 53

 

Praca w Generatorze wymaga wcześniejszego zarejestrowania się w systemie na stronie

www.e-interreg.eu, uzyskania loginu i hasła dostępu.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach typu II proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: lub faxem 17 85 76 369. 

 

Szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: