Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Link pod którym dostępny jest Generator wniosków i rozliczeń

W związku z trwającym naborem mikroprojektów w osi 1 Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 przypominamy, iż wnioski o dofinansowanie mikroprojektów należy składać w formie elektronicznej za pomocą Generatora wniosków i rozliczeń dostępnego na stronie www.e-interreg.eu (wymagana rejestracja użytkownika) oraz w wersji papierowej, którą należy dostarczyć listem poleconym, kurierem lub osobiście, odpowiednio do siedziby Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska lub do WJT w Preszowie (w zależności od siedziby Wnioskodawcy) najpóźniej dnia 15 listopada 2017 roku do godziny 15:00.

 

Decyduje data i godzina wpływu dokumentów w wersji elektronicznej i papierowej do siedziby Euroregionu Karpackiego lub WJT Preszowie.

 

POWODZENIA!

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: