Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Nowoczesna aplikacja „Wędrowanie bez plecaka” już działa

Dostępna jest dla Państwa w wersji android w Google Play pod linkiem https://play.google.com/store/apps/details?id=net.mobitouch.wedrowaniebezplecaka

 

Niebawem będzie dostępna również w  sklepach Windows Store (Windows) i App Store (IOS).

 

Jest to e-narzędzie prezentujące dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe obszaru polsko-słowackiego pogranicza skierowane do turysty pieszego. Aplikacja zawiera wszystkie informacje dotyczące pieszych szlaków pogranicza z uwzględnieniem preferencji turystów, walorów przyrodniczych oraz atrakcji ww. obszaru oraz wszelkich informacji niezbędnych do zaplanowania podróży.

 

Narzędzie będzie niezwykle pomocne przy tworzeniu planu podróży, który uwzględnia założenia projektu i nową ofertę turystyczną tj. WĘDROWANIE BEZ PLECAKA, zakładającą kooperację obiektów hotelarskich (noclegowych), oddalonych od siebie maks. 25 km łączących je szlaków pieszych, które połączone zostaną w szlak w formie pętli przez pogranicze. Wędrowanie polega na przemieszczaniu się od pierwszego obiektu po pętli przez liczbę dni odpowiadającą ilości obiektów na trasie. Turyści wyruszając z pierwszego obiektu zostawiają w nim swoje bagaże i samochód. Właściciel obiektu przewozi bagaże, lub ew. odstawia samochód do kolejnego obiektu, co pozwala turystom w wygodny sposób poznawać atrakcje przyrodnicze i kulturowe pogranicza.

 

Aplikacja powstała w związku z realizacją projektu "Wędrowanie bez plecaka - wykorzystanie i promocja zasobów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego pogranicza" współfinansowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

 

Zapraszamy do skorzystania!

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: