Aktualności / Euroregion Karpacki

Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Drugi numer newslettera projektu „Wędrowanie bez plecaka” gotowy!

W numerze drugim m.in. kilka słów o aplikacji mobilnej projektu „Wędrowanie bez plecaka”, dostępnej dla wszystkich pasjonatów pieszych szlaków polsko-słowackiego pogranicza i nie tylko, do pobrania której zachęcamy. Ruszymy bieszczadzkim szlakiem z Przełęczy Wyżnej do urokliwej Chatki Puchatka, będącej obowiązkowym punktem wypraw w Bieszczady. Podczas podróży w Bieszczady warto zatrzymać się w Zagórzu i na tutejszym wzgórzu Mariemont obejrzeć ruiny klasztoru karmelitów oraz posłuchać legendy o duchu mnicha Leona. Wszystkich zaś  miłośników kuchni i lokalnych potraw zapraszamy na moskole – znacie? Niezdecydowanych, gdzie się wybrać w Karpaty, przekonają reportaże filmowe, które wkrótce powstaną – więcej o nich przeczytacie w newsletterze.

 

Wszystkie artykuły dostępne są na stronie projektu http://wedrowaniebezplecaka.visitcarpathia.com/aktualnosci. Zachęcamy przy tym do zapisania się do newslettera dostępnego w 3 wersjach językowych. 

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: