Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Szkolenie DZIEDZICTWO PRZYRODNICZE I KULTUROWE W PROMOCJI REGIONU I TURYSTYKI PIESZEJ

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska - inicjator marki karpackiej „CARPATHIA” opartej na dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym Karpat serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pn. „DZIEDZICTWO PRZYRODNICZE I KULTUROWE W PROMOCJI REGIONU I TURYSTYKI PIESZEJ”, które odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2018 roku w Zajeździe pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

 

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji zaangażowanych w działalność na rzecz rozwoju turystyki.  Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i wymiana doświadczeń na temat dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego pogranicza polsko-słowackiego oraz sposobu ich udostępniania dla turystyki pieszej przy uwzględnieniu nowoczesnych narzędzi informacji i promocji.

 

Podczas szkolenia zaprezentowany zostanie powstały w ramach projektu produkt turystyczny „Wędrowanie bez plecaka” wraz z nowoczesną aplikacją mobilną zawierającą zidentyfikowane szlaki turystyczne pogranicza polsko-słowackiego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia. Termin nadsyłania zgłoszeń 12.02.2018 r.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt pod numerem tel.:
+48 17 857 63 69, wew. 25, e-mail: mwedrychowicz@karpacki.pl. Osobą kontaktową jest Pani Monika Wędrychowicz.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: