Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Trzeci numer newslettera projektu „Wędrowanie bez plecaka” gotowy

W numerze trzecim wędrując szlakami polsko-słowackiego pogranicza podążamy przez tereny Pienińskiego Parku Narodowego na Słowację, a dokładnie do Czerwonego Klasztoru. Budynki klasztorne pochodzą z XIV wieku, ale Czerwony Klasztor to również  nazwa miejscowości, bardzo popularnej wśród turystów. Wszystkich zmęczonych górskimi wędrówkami zapraszamy do przejażdżki Bieszczadzką Kolejką Leśną, będącą wspaniałą przygodą (nie tylko dla dzieci), ale i okazją do podziwiania piękna i magii Bieszczad. Pasjonatów zaś historii i miejsc ważnych dla naszego dziedzictwa kulturowego zachęcamy do odwiedzin opuszczonych nekropolii – tym razem jedna z najcenniejszych w Polsce tj. cmentarz żydowski w Lesku. Jak zawsze znajdzie się coś dla amatorów kuchni i podróży w rytmie slow food. Ostatnio w naszym menu królują ziemniaki. Po moskolach zapraszamy dziś na gołąbki z tartych ziemniaków – zdecydowanie warto spróbować. Do tego najważniejsze wydarzenia z działalności Euroregionu Karpackiego.   

 

Wszystkie artykuły dostępne są na stronie projektu http://wedrowaniebezplecaka.visitcarpathia.com/aktualnosci. Zachęcamy gorąco przy okazji do zapisania się do newslettera dostępnego w 3 wersjach językowych.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt na adres e-mail: .

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: