Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu na POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2017

Święta minęły i skończył się także czas na głosowanie w naszym konkursie na POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2017. Walka była zacięta do ostatniego dnia, ale w końcu mamy wyniki….zwycięzcą naszego konkursu zostaje Aleja Tańca - cykl wydarzeń tanecznych organizowanych przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

 

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Podduklianske osvetové stredisko, Svidník), a wszystkim tym którzy tak aktywnie włączyli się w naszą akcję, lajkowali, komentowali i udostępniali post o konkursie bardzo dziękujmy! Liczymy że w tym roku będziemy mieć równie dużo powodów do dumy z wydarzeń organizowanych w polsko-słowackich mikroprojektach.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2018 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: