Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Relacja ze szkolenia TURYSTYKA PIESZA NA OBSZARZE POGRANICZA POLSKO-SŁOWACKIEG

W dniach 19-20 kwietnia br. odbyło się w Ustrzykach Górnych kolejne z cyklu szkoleń promujące produkt turystyczny wędrowanie bez plecaka. Tym razem poza częścią teoretyczną zaproszeni goście mogli przejść testowym szlakiem i sprawdzić jak w praktyce działa aplikacja. Przy pięknej pogodzie, wśród rozkwitającej przyrody i przy dopisujących humorach grupa przeszła pieszo ścieżką przyrodniczą „Salamandra” z Ustrzyk Górnych do Wołosatego. Szlak ujęty jest w naszej aplikacji wędrowanie bez plecaka, jako szlak nr 71. Przejście zakończono wizytą w Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Wołosatem. Podczas warsztatów eksperci opowiadali o dobrych zwyczajach turystyki pieszej oraz dyskutowano o najciekawszych szlakach i ścieżkach pogranicza polsko-słowackiego.

 

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu. Zapraszamy do korzystania z aplikacji podczas planowania wędrówek po pograniczu polsko-słowackim.

 

 

Szkolenie współfinansowane było ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: