Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Konferencja naukowa „Transgraniczność – społeczność – współpraca”

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji naukowej „Transgraniczność – społeczność – współpraca”, która odbędzie się w dniu 25 maja 2018 r. w  Nowym Sączu. Konferencja w swojej tematyce podkreśla rolę wsparcia obszarów pogranicza, które  jako obszary peryferyjne, są miejscem ścierania się zjawisk kulturowych czy społecznych. Jak każde zjawisko społeczne, współpraca na pograniczach wymaga także dogłębnego spojrzenia naukowego. Z tego też względu, Województwo Małopolskie wspólnie z Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie podjęło się organizacji konferencji naukowej „Transgraniczność – społeczność – współpraca” poświęconej zjawisku współpracy transgranicznej w Polsce. Konferencja ma w zamierzeniu ma zgromadzić przedstawicieli świata nauki, ekspertów, jak i “praktyków”, dla których współpraca ponad granicami i dla pogranicza oraz transgraniczność to pojęcia bliskie i zasługujące na głębszą refleksję.

 

Zapraszamy do udziału w konferencji tym bardziej, że Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska aktywnie uczestniczy w konferencji w ramach panelu eksperckiego.

 

Zgłoszenia przyjmowane są tylko elektronicznie do 17 maja 2018 r. na adres mailowy:

 

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji dostępnym poniżej.

 

Więcej informacji pod linkiem.

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/rozwoj-regionalny/konferencja-transgranicznosc-spolecznosc-wspolpraca

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: