Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Karpackim Festiwalu Wędrowca – prezentacja oferty turystycznej

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska ma przyjemność poinformować, iż w związku z realizacją projektu pn. „Wędrowanie bez plecaka – wykorzystanie i promocja zasobów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego pogranicza” dofinansowanego ze środków Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, w dniu 07.07.2018 r. w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku organizuje wydarzenie plenerowe promujące turystykę pieszą pn. „Karpacki Festiwal Wędrowca”.

 

Festiwalowi będzie towarzyszył szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a wśród nich: degustacja produktów regionalnych, zawody sportowe, spotkania edukacyjne z osobami związanymi z turystyką pieszą, przegląd kultury karpackiej, koncerty zespołów muzycznych i tanecznych zorientowanych na krzewienie dziedzictwa kulturowego związanego z pograniczem, questy, warsztaty rękodzielnicze, gry i zabawy itp.

 

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do zaprezentowania oferty turystycznej regionu/miejscowości na jednym ze stoisk dostępnych podczas Festiwalu. Jeśli posiadają Państwo w swoich ofertach pakiety turystyczne, które eksponują uniwersalne karpackie wartości jak: autentyczność, wielokulturowość, wymiary przestrzeni oraz unikalną przyrodę zapraszamy do współpracy.

 

Jesteśmy otwarci również na przekazanie materiałów informacyjno-promocyjnych, które mogłyby być za naszym pośrednictwem rozdysponowywane podczas wydarzenia i stanowić promocję Państwa regionu/miejscowości.

 

Chęć udziału w wydarzeniu w roli współwystawcy należy potwierdzić poprzez  przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego w pliku poniżej do dnia 20.06.2018 r. na adres: .

 

Szczegółowych informacji udziela Pani Monika Wędrychowicz pod numerem telefonu 17 852 52 05 .

ZAPRASZAMY!!!!

 

 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: