Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Mistyka karpackich miasteczek

Zwiedzanie Karpat to nie tylko piękno przyrody, dzikość i zachwycające widoki, ale także niezwykły klimat karpackich miast i miasteczek. Wąskie, kręte uliczki z ich niespieszną atmosferą, pozwalające na pełny relaks, sielskość i życzliwość mieszkańców. Miasteczka znajdujące się na wzgórzach i ukryte w cichych dolinach, będące świadkami historii, pełne zabytków, niezwykłych miejsc, w których docenia się nasze dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe. Czy to Stary Sącz, Bardejów, Lewocza i wiele wiele innych- wszystkie zachwycają. I kto poznał choć jedno, chętnie tu powraca. Zanurzcie się więc w mistyce karpackich miast. Serdecznie zapraszamy.

 

Zachętą do odwiedzin niech będzie poniższych artykuł.

http://najlepszydziennik.pl/turystyka/mistyka-karpackich-miasteczek-klimat-ktorego-nie-znajdziemy-nigdzie-indziej/

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: