Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Informujemy, że dostępny jest kolejny numer newslettera publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze relacja z III posiedzenia Komitetu ds. mikroprojektów, podczas którego zatwierdzono do dofinasowania kolejne mikroprojekty realizowane  w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Ponadto zaprezentujemy Państwu zwycięzcę naszego konkursu na POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2017 tj. Aleję Tańca, realizowaną przez Regionalne Centrum Pogranicza w Krośnie. Prezentujemy także  kolejne mikroprojekty realizowane w ramach I naboru. Tym razem ruszamy przez polsko-słowackie pogranicze Szlakiem transgranicznych rzemieślników, a także rozwijamy edukację transgraniczną w projekcie Przedsiębiorczość alternatywą zawodowego przygotowania młodzieży. Na koniec podsumowanie II naboru na mikroprojekty oraz prezentacja kilku ciekawych pomysłów na kolejne mikroprojekty mające na celu ochronę dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, zarówno tego materialnego, jak i niematerialnego.

 

Zachęcamy do zapoznania się z numerem 2/2018.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: