Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Turystyka rodzinna na karpackich szlakach

Czas na wędrówki rodzinne po karpackich szlakach wraz z Marką CARPATHIA. Zamiast bagażu zabieramy dzieciaki, a bezpłatna aplikacja mobilna "Wędrowanie bez plecaka" będzie pomocą przy planowaniu podróży. Które szlaki zapewnią niezapomniane wspomnienia zarówno dzieciom, jak i rodzicom? Które nie nadwyrężą dziecięcych nóżek i wzbudzą ciekawość, co będzie dalej? Jak rozwijać miłość do podróżowania i pragnienie odkrywania świata? A przede wszystkim jak sprawić, by wakacje spędzone z rodziną były wspaniałe?

Więcej o turystyce rodzinnej w artykule PODRÓŻE MAŁE I DUŻE w sierpniowym numerze czasopisma Poznaj Świat miesięcznik. Zachęcamy do przeczytania. Arykuł dostępny jest również na naszym profilu na Facebooku pod linkiem:

https://www.facebook.com/StowarzyszenieEuroregionKarpacki/posts/2213168772030132

 

Aplikacja mobilna dostępna jest na stronie: http://wedrowaniebezplecaka.visitcarpathia.com/Zachęcamy do pobrania.

 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: