Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Zapraszenie do udziału w Europejskim Dniu Współpracy 2018

Zapraszamy 6 października. Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Współpracy zapraszamy do Terchovej na Słowacji do wspólnego świętowania w ramach Wydarzenia Rocznego Programu Interreg Polska – Słowacja: występy artystyczne, warsztaty, prezentacje atrakcji polsko-słowackiego pogranicza, a także mnóstwo zabaw dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji. W pięknej scenerii Vratnej Doliny wśród szczytów Małej Fatry i Gór Kisuckich będziemy promować zarówno polsko-słowacką współpracę, jak i tutejsze atrakcje. A wszystko to w cieniu Juraja Janosika.

 

Więcej informacji na stronie Wspólnego Sekretariatu Technicznego:

https://pl.plsk.eu/-/zapraszamy-do-udzialu-w-europejskim-dniu-wspolpracy-2018

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: