Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Informujemy, że dostępny jest kolejny numer newslettera publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze relacja z uroczystego podpisania umów o dofinansowanie mikroprojektów, które będą realizowane w ramach II naboru jak również warsztatów dla mikrobeneficjentów oraz śródokresowego przeglądu realizacji projektów parasolowych. Ponadto zaprezentujemy Państwu przegląd najciekawszych wydarzeń w mikroprojektach. Tym razem ruszamy rowerem przez polsko-słowackie pogranicze w ramach mikroprojektu Aktywność inspirowana dziedzictwem przyrodniczym pogranicza polsko-słowackiego, jak również przyjrzymy się relacji z niezwykłego spektaklu malowanego światłem, który miał miejsce w Golicach w ramach mikroprojektu Geoturystyka szansą na rozwój pogranicza polsko-słowackiego.

Zachęcamy do zapoznania się z numerem 3/2018.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: