Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Uprzejmie informujemy, że dostępny jest kolejny numer newslettera publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze podsumowanie zakończonego  naboru na mikroprojekty z 3. oś priorytetowej,  a także ogłoszenie o III naborze na mikroprojekty z 1. osi priorytetowej Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 w obszarze ochrony i promocji dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego.

 

Ponadto relacje z wydarzeń: szkoleń dla potencjalnych mikrobeneficjentów ( wraz z informacją o kolejnych szkoleniach), a także  z IX posiedzenia Komitetu Monitorującego oraz z  I Rocznej Konferencji Euroregionu Karpackiego.

 

Jak zawsze coś z realizacji mikroprojektów realizowanych na polsko-słowackim pograniczu. Tym razem prezentujemy sukcesy naszych mikrobeneficjentów oraz zagłębiamy się w świat dawnego rzemiosła w projekcie Zapomniane rękodzieło pogranicza . Ponadto prezentujemy wyniki naszego konkursu na najlepsze POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2018 realizowane w ramach mikroprojektów i jego zwycięzcę czyli czas na Bojkowskie klimaty.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych na zabrakło oczywiście życzeń.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z numerem 1/2019.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt  .

 

Poprzednie numery newslettera dostępne są tutaj.

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: