Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Relacja ze szkoleń dla potencjalnych beneficjentów w związku z III naborem mikroprojektów Programu Interreg V-A Polska-Słowacja

W związku z uruchomionym III naborem mikroprojektów w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, oś 1 - Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza odbył się cykl 3 szkoleń w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie mikroprojektów. Szkolenia odbyły się w dniach: 25 kwietnia (Ustrzyki Dolne), 7 maja (Rymanów) i 14 maja (Rzeszów)

 

Szkolenia dotyczyły m.in.

 

  • podstawowych informacji związanych z realizacją mikroprojektów
  • prawidłowego przygotowania projektu
  • działań możliwych do finansowania oraz dobrych praktyk
  • logiki interwencji
  • oceny i wyboru mikroprojektów
  • wdrażania zasad horyzontalnych UE w projektach.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniach. Z niecierpliwością oczekujemy ciekawych projektów i życzymy wszystkim powodzenia w ich realizacji.

 

Więcej zdjęć ze szkoleń na naszym profilu na Facebooku.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: