Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Uprzejmie informujemy, że dostępny jest kolejny numer newslettera publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, tym razem w nowej odsłonie.

 

W tym numerze relacje ze szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców, a także  podsumowanie zakończonego  III naboru na mikroprojekty z 1. oś priorytetowej. Ponadto rezultaty IV posiedzenia Komitetu ds. mikroprojektów czyli kolejne zatwierdzone do realizacji projekty z obszaru edukacji transgranicznej..

 

Jak zawsze coś z realizacji mikroprojektów realizowanych na polsko-słowackim pograniczu. Tym razem zanurzymy się w świat gier i nowych technologii oraz odwiedzimy I Transgraniczny Festiwal Gier Terenowych i Nowych Technologii w Turystyce. Ponadto relacje z wizyty na Forum Miast i Regionów.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z numerem 2/2019.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt  .

 

Poprzednie numery newslettera dostępne są tutaj.

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: