Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie do udziału w konferencji "Odkrywamy pogranicze"

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji organizowanej przez samorząd województwa podkarpackiego  pt. „Odkrywamy pogranicze”, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2019 r. w Hotelu Metropolitan w Rzeszowie.

 

Konferencja ma na celu prezentację konkretnych efektów wdrażania Programu Interreg, omówienie doświadczeń płynących z realizacji wspólnych polsko-słowackich projektów, a także możliwości finansowania dalszych przedsięwzięć w latach 2021-2027.

 

Program wydarzenia w załączeniu. Rejestrację należy dokonać online poprzez stronę http://ewt.podkarpackie.pl/index.php/konferencja-plsk (Ostateczny termin rejestracji upływa 27.11.2019 r.)

 

Na terenie hotelu http://hotel-metropolitan.pl/ zostanie zapewniony bezpłatny parking (przy wjeździe na parking należy pobrać bilet, który potrzebny będzie do okazania po zakończeniu konferencji w recepcji). 

 

Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: