Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie do udziału w konferencji „Strategia, edukacja i biznes, nowe podejście do rozwoju turystyki w Karpatach”

Zapraszamy serdecznie na konferencję naukową pn.„Strategia, edukacja i biznes, nowe podejście do rozwoju turystyki w Karpatach” organizowaną w dniu 16.12.2019 roku we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim i Instytutem Turystki w Krakowie. Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli branży turystycznej, przedstawicieli uczelni wyższych i szkół średnich, samorządowców, organizacji społecznych działających  na rzecz turystyki.

 

Celem konferencji jest prezentacja kierunków, form współpracy i nowych inicjatyw w zakresie wieloaspektowego działania i współpracy podmiotów publicznych, instytucji naukowych, podmiotów gospodarczych i turystycznych na rzecz dostosowania oferty edukacyjnej w dziedzinie turystyki w Polsce, w tym na Podkarpaciu, do potrzeb rynku pracy i oczekiwań sektora gospodarki turystycznej.

 

Będziemy dyskutować na temat tworzenia i wdrażania rozwiązań edukacyjnych w procesie tworzenia Marki Karpackiej „CARPATHIA”, będącej gospodarczym znakiem jakości Karpat i strategicznym narzędziem wspierającym tworzenie wspólnej przestrzeni społeczno - gospodarczej w Karpatach.

 

Miejsce wydarzenia:

UNIWERSYTET RZESZOWSKI, CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU WIEDZY TECHNICZNO-PRZYRODNICZEJ,

ul. Prof. Stanisława Pigonia 1, budynek A0, sala nr 42

 

Ponizej znajduje się program wydarzenia. Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres  do dnia 13.12.2019 roku. 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: