Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Spotkanie regionalnej grupy interesariuszy w projekcie Inter Ventures

 

Nowy rok przynosi kolejne działania w naszych projektach. Tym razem Inter Ventures i internacjonalizacja MŚP w regionach przygranicznych. W dniu 17 stycznia br. odbyło się organizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska i Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego spotkanie regionalnej grupy interesariuszy dotyczące  projektu, sytuacji MŚP na polsko-słowackim pograniczu oraz możliwej internacjonalizacji, zmian w politykach lokalnych, a  tym samym rozwoju przedsiębiorczości i samego regionu. W spotkaniu uczestniczyły podmioty  sektora publicznego i prywatnego, zaś  ścisła współpraca z  partnerami ze Słowacji  i wzajemna wymiana doświadczeń pozwolą zdecydowanie na lepsza analizę sytuacji w regionie i stojących przed nami wyzwań.

 

Więcej o projekcie TUTAJ.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: