Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Pierwszy numer newslettera projektu Inter Ventures

Informujemy, że dostępny jest pierwszy numer newslettera projektu Inter Ventures , którego ideą jest wykorzystanie potencjału MŚP ulokowanych na terenie obszarów przygranicznych, tak aby zwiększyć stopień ich internacjonalizacji i tym samym zwiększyć konkurencyjność.

 

Projekt łączy dziewięciu partnerów z pięciu  różnych regionów przygranicznych Europy, którzy dzięki wymianie doświadczeń oraz współpracy będą dążyć do zmiany polityk w regionie.

 

W tym numerze zapraszamy wszystkich do zapoznania się z projektem. Ideę projektu przedstawi również krótki film animowany, do którego znajdziecie link.  Ponadto relacje z wydarzeń i opisy ostatnich działań w projekcie. I informacje o kolejnych planowanych również znajdziecie.

 

Newsletter dostępny jest pod linkiem TUTAJ.

 

Zachęcamy wszystkich gorąco do subskrypcji. 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: