Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Euroregion Karpacki na targach "Nauka dla przedsiębiorczości"

Dnia 18 maja 2012 r. Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska wzięło udział w targach „Nauka dla przedsiębiorczości” organizowanych w Rzeszowie w ramach Dni Otwartych Drzwi Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Na udostępnionym stoisku Stowarzyszenie zaprezentowało swoją ofertę i usługi, szczególnie te skierowane do podkarpackich przedsiębiorców. Odwiedzający targi mogli zasięgnąć informacji przede wszystkim na temat nowych funduszy grantowych przydzielanych beneficjentom w ramach projektu „Alpejsko – Karpacki Most Współpracy” współfinansowanego w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy tj:

  • Funduszu Promocji Lokalnego Eksportu o dofinansowanie z którego mogą ubiegać się podkarpaccy przedsiębiorcy oraz
  • Funduszu Study Tour który przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu i jednostek samorządu terytorialnego.


O dofinansowanie w ramach ww Funduszy można będzie ubiegać się od 4 czerwca br kiedy to zostanie uruchomiony pierwszy nabór wniosków.  Szczegóły na stronie www.alp-carp.com.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: