Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numerem newslettera publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, tym razem w rozbudowanej odsłonie. Aby jeszcze lepiej promować Karpaty i wszelkie inicjatywy mające na celu rozwój regionu, rozpoczynamy współpracę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

 

W tym numerze zapraszamy wszystkich do aplikowania o dofinansowanie mikroprojektów polsko-słowackich w ramach czwartego i zarazem ostatniego naboru.

 

Jak zawsze coś z realizacji mikroprojektów na polsko-słowackim pograniczu czyli prezentujemy kolejne projekty, które rozpoczęły się w tym roku (tym razem strategicznie, wspinaczkowo i cyfrowo) oraz wyniki konkursu na Polsko-Słowackie Wydarzenie Roku 2019.

 

Urząd Marszałkowski z kolei przedstawia nam działania dążące do utworzenia niezwykle istotnej dla regionu piątej makroregionalnej strategii UE czyli Strategii Karpackiej.

 

Jednocześnie prezentujemy kolejne nowe międzynarodowe projekty w regionie: „Szlak karpacki - odkrywanie, promocja i ochrona bogactwa kulturowego i przyrodniczego regionu Karpat” realizowany przez Urząd Marszałkowski oraz Inter Ventures - projekt wspierający internacjonalizację MŚP wdrażany przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

Na koniec trochę turystycznie czyli ruszamy Szlakiem Karpackiej Architektury Drewnianej.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Poprzednie numery newslettera dostępne są tutaj.

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: