Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

INTER VENTURES - internacjonalizacja MŚP a sytuacja w regionie

Projekt Inter Ventures ukierunkowany na pomoc MŚP w województwie podkarpackim w ich internacjonalizacji jest w trakcie realizacji. Zbieramy dane dotyczące regionu, a także dobrych rozwiązań, które mogą być korzystne dla innych krajów partnerskich.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na poniżej infografice. A może macie Państwo jakieś uwagi i pomysły - zapraszamy do dzielenia się z nami.

 

Więcej o projekcie przeczytacie Państwo na naszej stronie: http://www.karpacki.pl/stowarzyszenie-karpaty/projekty-wlasne/inter-ventures/

 

W załączeniu infografiki w wersji PL i EN.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: