Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Drugi numer newslettera projektu Inter Ventures

Zachęcamy do zapoznania się z drugim numerem newslettera projektu Inter Ventures.

 

Projekt Inter Ventures mającego na celu wykorzystanie potencjału MŚP z województwa podkarpackiego i zwiększenia ich internacjonalizacji. Projekt, który łączy dziewięciu partnerów z pięciu różnych krajów jest doskonałą okazją do poznania dobrych praktyk i rozwiązań, możliwych do wdrożenia w naszych programach i systemach wsparcia przedsiębiorców.

 

W tym newsletterze relacje z kolejnych spotkań (tym razem online), a także analiza dobrych praktyk i sprawdzonych rozwiązań z wszystkich krajów partnerskich, dane o regionach na infografikach, a także kolejne kroki.

 

Newsletter znajdziecie TUTAJ. Gorąco zachęcamy do subskypcji.

 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: