Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Uruchomienie bazy konkurencyjności -BK2021

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że nowa wersja Bazy konkurencyjności – BK2021 będzie uruchomiona 18 sierpnia br.

 

Będzie ona dostępna pod dotychczasowym adresem, tzn. https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/.

 

W tym samym dniu, stara wersja aplikacji zostanie zablokowana. Dostęp do niej będzie możliwy poprzez adres: archiwum.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/. Nie będzie możliwe dodawanie nowych ogłoszeń poprzez archiwalną wersję strony.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Komunikacie umieszczonym na stronie Programu: https://pl.plsk.eu/-/komunikat-o-uruchomieniu-nowej-aplikacji-bazy-konkurencyjnosci.

 

Wszystkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK2021 prosimy kierować pod adres email: .

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: