Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Umowa pomiędzy SEKP a Erdmann Consultancy podpisana

W dniu 18 maja br w Rzeszowie podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska a Erdmann Consultancy.

Celm umowy są działania na rzecz stymulacji współpracy gospodarczej pomiędzy podmiotami z Euroregionu Karpackiego a przedsiębiorcami i ich organizacjami z państw Europy Zachodniej. Na podstawie umowy Firma Erdmann Consultancy pełni funkcję przedstawiciela Euroregionu Karpackiego w zakresie relacji gospodarczych na kraje Beneluxu oraz Niemcy i Szwajcarię.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: