Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numer newslettera „Karpacki Horyzont” publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze podsumowanie IV naboru o dofinansowanie mikroprojektów polsko-słowackich oraz wyniki oceny formalnej i kwalifikowalności.

 

W ramach realizacji mikroprojektów na polsko-słowackim pograniczu zapraszamy na przegląd ciekawych wydarzeń i produktów – czyli, co w trawie piszczy? Z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym wędrujemy wraz z nową aplikacją po trasach Górnego Sanu, a w duchu rywalizacji sportowej wita nas Miasto Sanok otwarciem miniskateparku. W Gminie Korczyna rozpoczyna oficjalnie funkcjonowanie nowych tras wspinaczkowych, zaś Miasto Światła czyli Gorlice – zapraszana na spektakl „Światło z Ziemi”.    

 

Wśród najważniejszych wydarzeń z życia Euroregionu prezentujemy nasz projekt „EtnoCarpathia” realizowany w ramach Programu Interreg Polska-Słowacja. Do tego wyniki konkursu fotograficznego 30 lat Programu Interreg w obiektywie (jesteśmy wśród zwycięzców) oraz relacja z wydarzenia w Majdanie (organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego) oraz Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

 

Wśród wydarzeń z życia Karpat Urząd Marszałkowski przypomina nam o polskiej prezydencji w Konwencji Karpackiej oraz prezentuje wydarzenia promocyjne w ramach realizacji Programu PL-SK przez Regionalny Punkt Kontaktowy w Rzeszowie. Ponadto przedstawiamy projekt ARTISTIC realizowany przez RARR w ramach Programu Interreg Central Europe.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Wszystkie numery newslettera dostępne są tutaj.

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: