Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Informacja dotycząca pracy biura Euroregionu Karpackiego w związku rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19

Szanowni Państwo,

 

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem, w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska, w tym ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa zwracamy się z prośbą o załatwianie wszelkich spraw poprzez kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

 

Sekretariat Stowarzyszenia pełni dyżury codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 13:00. W tym czasie można pozostawić dokumenty w biurze Euroregionu.

adres:Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów.

 

W sprawach pilnych, wymagających osobistego stawienia prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty mailem: lub pod numerem telefonu 17 852 52 05 w godzinach wskazanych jw.

 

W sprawach dotyczących realizowanych mikroprojektów prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z wyznaczonymi opiekunami.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: