Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numer newslettera „Karpacki Horyzont” publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze podsumowujemy 30 lat Interregu w Polsce oraz przedstawiamy relację z XI. Posiedzenia Komitetu Monitorującego Program Intereg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

 

W ramach realizacji mikroprojektów na polsko-słowackim pograniczu zapraszamy do Karpackiego Laboratorium Medialnego w Przeworsku, zaś w Parafii w Sławęcinie poznajemy dziedzictwo kulturowe w muzyce liturgicznej, pieśniach religijnych i pielgrzymkowych.  

 

Wśród najważniejszych wydarzeń z życia Euroregionu prezentujemy relację z przeglądu śródokresowego projektu EtnoCarpathia, a w ramach współpracy karpackiej Podkarpacia, Małopolski i Śląska Urząd Marszałkowski prezentuje efekty posiedzenia Międzyregionalnej Grupy „Karpaty” Europejskiego Komitetu Regionów, podczas której symbolicznie podpisano deklarację wspólnych działań wyżej wymienionych regionów Polski.

 

W tych trudnych czasach informujemy o sytuacji beneficjentów mikroprojektów w dobie pandemii i możliwych rozwiązaniach.

 

Życzymy także wszystkim lepszego 2021 roku.

 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Wszystkie numery newslettera dostępne są tutaj.

 

Pliki do pobrania

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: