Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Trzeci numer newslettera projektu Inter Ventures

Zachęcamy do zapoznania się z trzecim numerem newslettera projektu Inter Ventures.
 
Projekt Inter Ventures łączący z pięciu różnych krajów jest doskonałą okazją do poznania dobrych praktyk i rozwiązań, mającego na celu zwiększenie internacjonalizacji podkarpackich MŚP w oparciu o dobre wzorce i praktyki z innych europejskich krajów.
 
W tym newsletterze relacje z wizyt studyjnych i warsztatów (tym razem online), raporty zastosowania dobrych praktyk, linki do artykułów o sytuacji MŚP, a także analiza dobrych praktyk. Zaś ramach prezentacji regionów partnerskich - Podkarpacie.

 

Newsletter znajdziecie TUTAJ. Gorąco zachęcamy do subskypcji.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: