Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Wizyta przedstawicieli Euroregionu Pskov-Livonia

W dniach 7-8 sierpnia 2012 r. Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska miało przyjemność gościć przedstawicieli Euroregionu Pskov-Livonia obejmującego obszary przygraniczne Łotwy, Estonii i Federacji Rosyjskiej.

 

Grupa w liczbie 45 osób skupiała reprezentantów samorządów terytorialnych poszczególnych regionów członkowskich Euroregionu, jak również przedsiębiorców, którzy przyjechali zobaczyć jak funkcjonuje system współpracy w Euroregionie Karpackim i jakie są widoczne efekty jego funkcjonowania. W ramach wizyty studyjnej nasi goście mieli okazję zapoznać się z działalnością Stowarzyszenia jak również z profilem i aktywnością naszych partnerów, zobaczyć modelowe przykłady transgranicznej kooperacji i wykorzystywania środków unijnych.

Głównym punktem pobytu i spotkania było podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska a Euregio "Pskov-Livonia", które miało miejsce 8 sierpnia br. w Biurze SEKP.

Liczymy, że nawiązana dzięki temu współpraca przyniesie w przyszłości wymierne efekty, zarówno dla Euroregionu Karpackiego, jak i Euroregionu Pskov-Livonia.

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: