Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Publikacja komunikatu w sprawie dokumentu strategicznego Programu Współpracy Transgranicznej Interreg Polska-Słowacja 2021-202

Szanowni Państwo,

 

Ministerstwo Inwestycji, Rozwoju Regionalnego i Informatyzacji Republiki Słowackiej (zwane dalej „MIRRI SR”) informuje, że na stronach internetowych https://www.mirri.gov.sk/ , https://www.plsk.eu/sk  i https://www.enviroportal.sk/  w ramach procesu oceny oddziaływania na środowisko zgodnie z ustawą nr 24/2006 Z.z. o ocenie oddziaływania na środowisko oraz o zmianie niektórych ustaw, z późniejszymi zmianami (zwaną dalej „ustawą nr 24/2006 Z.z.”) opublikowaną zgodnie z § 17 ust. 3 tej ustawy, opublikowano komunikat w sprawie dokumentu strategicznego o zasięgu krajowym „Program Współpracy Transgranicznej Interreg 2021-2027 Polska - Słowacja”.

Pisemne stanowiska opinii publicznej dotyczące zgłoszenia dokumentu strategicznego o zasięgu krajowym można składać nie później niż 15 dni po publikacji w Systemie Informacyjnym EIA/SEA (www.enviroportal.sk/sk/eia ) na adres:

 

Ministerstwo Inwestycji, Rozwoju Regionalnego i Informatyzacji Republiki Słowackiej

Sekcja Programów Współpracy Transgranicznej

Departament Zarządzania i Wdrażania Programów Współpracy Transgranicznej

Račianska 153/A

830 03 Bratysława

tel.: 02/583 17 349

e-mail: peter.balun@vicepremier.gov.sk

 

Konsultacje zgodnie z § 63 ustawy nr. 24/2006 Z.z. o ocenie oddziaływania na środowisko oraz o zmianie niektórych ustaw, z późniejszymi zmianami, można przeprowadzić podczas całego procesu oceny wpływu dokumentu strategicznego w Ministerstwie Inwestycji, Rozwoju Regionalnego i Informatyzacji Republiki Słowackiej, sekcji Programów Współpracy Transgranicznej, Departamencie Zarządzania i Wdrażania Programów Współpracy Transgranicznej, ul. Račianska 153 / A, 830 03 Bratysława, w dni robocze w godzinach roboczych (zalecamy wcześniejsze umówienie konsultacji telefonicznej lub e-mailowej).

 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: