Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Kolejny numer newslettera Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska już gotowy!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numer newslettera „Karpacki Horyzont” publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze przedstawiamy relację z 6. Posiedzenia Komitetu ds. mikroprojektów Programu Intereg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, podczas którego zatwierdzono do dofinansowanie kolejne polsko-słowackie mikroprojekty, a także relację ze szkoleń dla mikrobeneficjentów. Ponadto publikujemy wyniki kolejnej edycji naszego konkursu na polsko-słowackie wydarzenie roku 2020. Zwycięzcą tej edycji jest Otwarcie dróg wspinaczkowych w Czarnorzekach zorganizowane przez Gminę Korczyna.

 

W ramach realizacji nowych mikroprojektów na polsko-słowackim pograniczu zapraszamy wszystkich preferujących turystykę aktywną do biegania po bieszczadzkich trasach z Fundacją Bieg Rzeźnika. Zaś po trudach biegania zapraszamy na trasę rowerową do Komańczy, gdzie promować się będzie dziedzictwo kulturowe budowli sakralnych w pięknych iluminacjach.

 

Wśród wydarzeń z życia Euroregionu i Karpat prezentujemy relację z konferencji „Europa Karpat”, zaś  a w ramach współpracy karpackiej prezentujemy działania podejmowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na rzecz Strategii Karpackiej.

 

W newsletterze znalazły się informacje na temat kolejnej perspektywy finansowej Programu Intereg Polska-Słowacja na lata 2021-2027.

 

Newsletter dostępny jest na stronie LINK

 

WW przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Wszystkie numery newslettera dostępne są tutaj.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: