Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Program Interreg Polska-Słowacja 2021-2027 - konsultacje publiczne

Zapraszamy do udziału w konsultacjach publicznych projektu programu współpracy transgranicznej Interreg Polska-Słowacja 2021-2027!!!

 

Celem konsultacji jest zebranie i ocena opinii oraz uwag dotyczących jego projektu. 

 

Czas trwania konsultacji od 9 lipca do 22 sierpnia 2021 roku.

 

Do udziału w konsultacjach zapraszane są osoby i instytucje zainteresowane polsko-słowacką współpracą transgraniczną, m.in.: beneficjentów dotychczasowych edycji programu, potencjalnych beneficjentów, przedstawicieli władz państwowych i samorządów terytorialnych oraz ich jednostek, przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczelni wyższych i szkół, jednostek badawczo-rozwojowych, przedsiębiorców, euroregionów, europejskich ugrupowań współpracy terytorialnej, kościołów i związków wyznaniowych, jak również osoby fizyczne.

 

Konsultacje dają nam wszystkim możliwość podjęcia wspólnych działań do tworzenia rozwiązań dla wyzwań społeczno-gospodarczych polsko-słowackiego pogranicza.

 

Uwagi można zgłaszać na formularzu do 22 sierpnia 2021 roku. Formularz w wersji polskiej i słowackiej, jak i pozostałe informacje, dostępne są TUTAJ  

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: