Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Konsultacje publiczne Prognozy oddziaływania na środowisko dla Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027

Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach publicznych Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Programu Interreg Polska-Słowacja 2021-2027, które będą trwały od 30 lipca do 19 sierpnia 2021 r.

 

Dokument jest wynikiem przeprowadzonej procedury strategicznej oceny oddziaływania na środowisko (SOOŚ/SEA) Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027. Rezultatem prac jest Prognoza oddziaływania na środowisko, w której eksperci przedstawili wyniki analizy możliwego wpływu na środowisko, działań planowanych w Programie. Dokument obejmuje m.in. rekomendacje dotyczące wdrażania Programu w tym zakresie. Procedura oceny przebiega równoległe obu stronach granicy i uwzględnia polskie oraz słowackie podstawy prawne. 

 

Więcej informacji TUTAJ.

 

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do udziału w dniu 13.08.2021 w webinarium w języku polskim na temat Prognozy oddziaływania na środowisko. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani rozwojem polsko-słowackiego pogranicza, w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych i ich jednostek, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacji pozarządowych, środowisk akademickich oraz przedsiębiorcy itp.

 

O szczegółach pod LINKIEM.

 

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: