Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Aktualności

Aktualności

Nowy numer newslettera „Karpacki Horyzont”

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numerem newslettera „Karpacki Horyzont” publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

W tym numerze przedstawiamy: 

 

- relację z Konferencji Europa Karpat w Karpaczu

- EtnoCarpatia - nowy portal internetowy

 

A także wiele ciekawych informacji z wydarzeń zrealizowanych w ramach mikroprojektów: Botanic_Challenge - warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków,  Iluminacja obiektów dziedzictwa kulturowego na transgranicznej trasie rowerowej, Karpacka Przygoda - Festiwal Kultury i Turystyki w Lutowiskach, Warsztaty dla młodzieży w ramach projektu „Wsparcie nauczycieli i uczniów w czasach pandemii”, Centrum Dziedzictwa Przyrody Karpackiej w Bukowsku, Nagroda dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego. 


Wśród wydarzeń z życia Karpat prezentujemy relację z konferencji „Zrównoważona turystyka. Biznes dla europejskich obszarów górskich”, która została zorganizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast, wspieranego przez Europejski Komitet Regionów.

 

Newsletter dostępny jest TUTAJ

 

przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt .

 

Zapraszamy do lektury.

 

lista aktualności

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: