Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

COVID-10 - komunikaty

COVID-10 - komunikaty

Komunikat nr 2 - dot. działań w ramach zamówień niezbędnych do przeciwdziałania skutkom COVID-19

Szanowni Państwo, Beneficjenci mikroprojektów

w Programie Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020

 

W związku z podejmowanymi przez poszczególne ministerstwa, w tym Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej RP, działaniami w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19 w załączeniu przekazują Państwu Komunikat dot. działań w ramach zamówień niezbędnych do przeciwdziałania skutkom COVID-19 ponoszonych zgodnie z zasadą konkurencyjności przez polskich beneficjentów.

 

Zgodnie z tym dokumentem istnieje możliwość wyłączenia zasady konkurencyjności w zamówieniach, realizowanych w projektach przez polskich beneficjentów. Zamówienia te muszą być jednak niezbędne do przeciwdziałania skutkom COVID-19. Szczegółowe zapisy dotyczące możliwości niestosowania zasady konkurencyjności (przyp. wydatki o szacowanej wartości powyżej 50 tyś. zł netto) znajdziecie Państwo w załączonym Komunikacie.

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z opiekunem projektu.

lista aktualności

Nasze strony

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: