Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Dokumenty do pobraniaPODSUMOWANIE ZREALIZOWANYCH MIKROPROJEKTÓW

PODSUMOWANIE ZREALIZOWANYCH MIKROPROJEKTÓW

PODSUMOWNIE REALIZACJI MIKROPROJEKTÓW

W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013 w Euroregionie Karpackim zrealizowanych zostało w sumie 123 projektów o wartości ponad 4,8 mln euro. Największą liczbę stanowiły jednostki samorządu terytorialnego (51 projektów) a najmniejszą instytucję kościelne (2 projekty). Najwięcej zrealizowano proejktów przez podmioty z powiatu rzeszowskiego i krośnieńskiego  najmniej z lubaczowskiego (1). Średnia wartośc przyznanego dofinanowania wynosiła 33 tyś. euro.

 

Szczegółowe informacje oraz listę projektów które uzyskały dofinansowanie umieszczono w plikach poniżej.

Nasze strony

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 16, 35-064 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2019 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: