Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Etno WarsztatyWarsztaty – narzędzia marketingowe

Warsztaty – narzędzia marketingowe

Warsztaty z wykorzystania nowoczesnych narzędzi marketingowych

Dla kogo? Warsztaty przeznaczone są dla twórców rękodzieła ludowego, związanych z kulturą karpacką, którzy chcą dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać narzędzia marketingu internetowego i media społecznościowe do promocji twórczości

 

Termin realizacji warsztatów: Warsztaty odbędą się w dwóch terminach w okresie listopad – grudzień 2020 r. O szczegółowym terminie realizacji poinformujemy wkrótce.

 

Miejsce realizacji: obszar pogranicza polsko-słowackiego.

 

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

 

O szczegółowym terminie i miejscu organizacji warsztatów poinformujemy wkrótce. Zapisów będzie można dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego.

 

Nasze strony

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: