Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

FORUM PARTNERSKIE POLSKA-SŁOWACJA

FORUM PARTNERSKIE POLSKA-SŁOWACJA

Forum Partnerskie Polska-Słowacja

Forum Partnerskie Polska-Słowacja

W związku ze zbliżającym się naborem na realizację mikroprojektów w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020  Stowarzysznie Euroregion Karpacki Polska wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnym wnioskodawców opracowało system wyszukiwania partnerów słowackich gotowych do realizacji mikroprojektów w ramach ww Programu.

W pliku załączonym poniżej znajdziecie Państwo formularz, który należy wypełnić i odesłać do Euroregionu faxem bądż mailem. Kolejne kroki zmierzajace do wyszukania dla Państwa partnera  podejmie Euroregion a następnie skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia ewentualnych propozycji instytucji zainteresowanych realizacją mikroprojektu.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 - 852 - 52 - 05
lub pod adresem e-mail:

 

 

 

 

Nasze strony

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies

Copyright © 2020 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: