Nasza misja

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje...

Naszą misją jest rozwój społeczno – gospodarczy Euroregionu Karpackiego poprzez wspieranie procesów rozwojowych w zakresie współpracy terytorialnej. Euroregion Karpacki organizuje i koordynuje działania na rzecz rozwoju współpracy pomiędzy członkami w dziedzinie gospodarki, ekologii, kultury, nauki i edukacji.

Karpacki Horyzont 2020Rada Programowa

Rada Programowa

Rada Programowa

Rada Programowa Strategicznej Koncepcji „Karpacki Horyzont 2020” jest ciałem opiniodawczym o charakterze doradczym złożonym z polityków, ekspertów, przedstawicieli świata nauki i mediów z Polski, Słowacji, Ukrainy, Rumunii. Członkostwo w Radzie jest otwarte dla osób – przedstawicieli innych państw i środowisk, o ile taka będzie decyzja Rady. Celem Rady jest opiniowanie działań podejmowanych w ramach Strategicznej Koncepcji „Karpacki Horyzont 2020”, wyznaczanie kierunków działań zmierzających do rozwoju społeczno – gospodarczego obszaru Karpat, w tym nadzór nad tworzoną Strategią Karpacką. Rada Programowa Strategicznej Koncepcji Karpacki Horyzont 2020 poprzez swoje działania oraz zaangażowanie swoich członków promuje oraz zapewnia wsparcie działaniom Euroregionu Karpackiego zmierzającym do stworzenia wspólnej przestrzeni społeczno – gospodarczej na obszarze Karpat. I Posiedzenie Rady Programowej Strategicznej Koncepcji odbyło się w dniach 1 – 2 czerwca 2011 roku w Świlczy k/ Rzeszowa w ramach Międzynarodowej Konferencji „Karpacki Horyzont 2020 – Wyzwania dla Karpackiej Agencji Rozwoju Regionalnego” .

Nasze strony

Partnerzy

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
tel/fax (+48) 17 852 52 05

           (+48) 17 857 63 69
email:
NIP: 813-32-05-337

 

Polityka Cookies  

Polityka prywatności aplikacji mobilnych

 

 

Copyright © 2021 Euroregion Karpacki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: